У Львові можуть відмовитися від оформлення аеропорту у національному стилі

25 січня 14:03
Переглядів: 466
Default Image

Для оформлення львівського аеропорту є альтернативний варіант – у стилі ХХІ століття.

Про це  у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник Головного управління з питань Євро-2012, містобудування та будівництва ЛОДА Степан Лукашик.

"Це не технологічно принципова деталь. Є пропозиція зробити орнамент в національному стилі, але є альтернативний варіант – оформити аеропорт в стилі ХХІ століття. Побачимо, що переважить. Є багато чинників "за" у кожному з варіантів. Не думаю, що це буде принципово. Зараз спеціалісти дивляться, що простіше, доцільніше, гарантованіше, з чим вкладаються по часу, щоб зробити якісно", – пояснив чиновник.

На запитання про те, хто прийматиме остаточне рішення про те, чи буде аеропорт "Львів" оформлено за національними мотивами, а чи в "стилі ХХІ століття", Степан Лукашик відповів: "Остаточне рішення буде колективним, його прийматимуть місто, область, Національне агентство. Зараз індивідуальних рішень ми фактично не приймаємо".

Як інформував ZAXID.NET , раніше у ДП "Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові" заявляли, що ідея про використання національних мотивів у декорі стадіону та аеропорту у Львові до Євро-2012 перебуває у розробці.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий пропонує назвати аеропорт "Львів" іменем Короля Данила.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: