У Львові на Левандівці діти засвоювали зимові спортивні розваги

05 січня 21:30
Переглядів: 181
ярмарок спорту

Сьогодні, 5 січня, у Львові у Левандівському парку відбувались веселі зимові спортивні розваги для дітей – цікаві квести та катання на велосипедах.

Про це у коментарі повідомив в.о. директора Центру туризму та краєзнавства «Левендівка» Федуна Андрій.

За його словами, вперше на Левандівці організовують такий захід для дітей. «Мета зимових розваг – популяризація туризму та краєзнавства серед молоді. Важливо, щоб діти не сиділи вдома за комп’ютерами, а розвивалися та цікавилися різними видами спорту, навіть взимку. Дехто думає, що велосипед – це виключно літній засіб транспорту. А насправді це не так, тож сьогодні ми навчали дітей, як зимою правильно пересуватись на ровері. Також молодь на велосипедах долала пізні перешкоди. Для цього ми організували спеціальну снігову тросу», – розповів Андрій Федуна.

Він наголосив, що діти повинні розвивати свої фізичні навики, а для цього побільше часу потрібно проводити на свіжому повітрі, займаючись різними видами спорту.

Також дітлахи розгадували цікаві краєзнавчі квести про Левандівку. «Діти бігали по Левандівському парку та вгадували легенди, збирали з різних слів колядки, по карті шукали, де знаходяться ті чи інші потрібні для них предмети, за що отримували солодкі подаруночки», – розповів директор центру туризму.

Участь у спортивних розвагах залюбки брали і батьки, для них це було щось новим та незвичним.

За словами Андрія Федуни, саме в такий спосіб центр туризму та краєзнавства «Левандівка» хоче навчити дітей любити спорт, пізнавати та вивчати обряди свого краю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: