У Львові на шаховому сніданку сестри Музичук провели для дітей сеанс одночасної гри

09 травня 11:09
Переглядів: 175
Музичук

На сніданок із чемпіонами світу. До Дня міста у Львові започаткували нову традицію: сніданки із відомими успішними людьми.

За сніданком із своїм наймолодшими прихильниками зустрілися шахістки Марія та Анна Музичук. Марія – чемпіонка світу серед жінок 2015 року, а її сестра Анна – чинна чемпіонка світу зі швидких шахів та бліцу.

Сестри Музичук провели сеанс одночасної гри із двадцятьма дітьми. Мудрагеликам довелося попотіти, але навіть програш від чемпіонок малюки визнали за честь.

«Дуже добре, що діти в такому ранньому дошкільному віці грають у шахи, вже вміють грати за всіма правилами, видно, що стараються, думають. Саме шахи допомагають дітям більше концентрувати увагу і, я сподіваюся, що в школі це їм дуже допоможе», – поділилася враженнями Марія Музичук.

Після гри юних шахістів частували солодощами.

Таку зустріч влаштували у межах Міжнародного шахового фестивалю «Кубок Львова 2017», який триває у місті.

«У межах такого фестивалю, щоб заохотити дітей ще більше займатися шахами, ми з Марічкою такий невеличкий майстер-клас їм провели. Можливо, це їх надихне і вони будуть далі займатися, можливо, хтось із них стане відомим шахістом», – розповіла Анна Музичук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: