У Львові нахабно обікрали донецьких марафонців

08 серпня 13:22
Переглядів: 149
rover

Перед тим їх гостинно прийняли у львівській ОДА...Міліція вже має відео крадіжки.

 Донецьких марафонців у Львові нахабно обікрали!

 У самісінькому центрі міста, на вулиці Лесі Українки (поблизу Оперного театру), у них вкрали два велосипеди на загальну суму близько 15 тисяч гривень. Двоколісних коней зняли прямо з автівки учасників пробігу.

 У відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області кажуть: такого нахабства у місті ще не було. Велосипеди крали, але щоб з машини знімати?!

 Крадіжка стала ложкою дьогтю у бочці меду. Адже на Львівщині донецьку команду прийняли добре. Марафонці зустрілися з місцевою владою, голові Львівської облдержадміністрації передали сувеніри від очільника Донецької області Андрія Шишацького. У відповідь заступник начальника ЛОДА Ігор Груник передав подарунки Донецькому губернатору. Пограбовані написали заяву у міліцію. Вона працює, вже навіть мають відео з крадіями велосипедів донецьких марафонців. Про це кореспондентові «ВЗ» повідомили у відділі зв’язків з громадськістю.

 Щоправда, запис зроблений у темну пору, тому розгледіти можна хіба що силуети: один чоловік стягує велосипеди з машини, інший спостерігає. Зафіксувала крадіжку камера, встановлена на вулиці. Велосипеди викрали між восьмою та десятою годинами вечора, доки їх господарі гуляли містом.

 Коли кореспондент «ВЗ» зателефонувала ролеру-марафонцю Володимиру Дубровському, він з командою саме виїздив зі Львова додому. Чоловік сподівається, що злодіїв таки знайдуть. Якби не ця прикра історія, був би повністю задоволений мандрівкою. «Ми проїжджали від 50 до 100 кілометрів щодня. Їхали зранку до обіду, потім - невелика сієста, далі знову продовжували шлях. На нічний відпочинок ставали приблизно о восьмій. Ночували у наметах у степу, біля річок, приймали нас і місцеві мешканці. Найскладнішою була остання ділянка — дорога була надто вузькою», - говорить пан Дубровський. Мандрівка команди тривала сім днів. На роликах та велосипеді стартували з Києва. Подолали марафонці 530 кілометрів. Пробіг приурочили до 80-річчя Донецької області. Ролера Володимира Дубровського супроводжувала велосипедистка Галина Смагло та брат марафонця Євген Гончаренко - на автомобілі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: