У Львові облаштують три нові спортмайанчики за 6,6 млн гривень

13 квітня 20:30
Переглядів: 238
спорт

Почати ремонт на трьох спортивних майданчиках міста мають у травні, а завершити — до вересня цього року.

Цього року у Львові планують відкрити три нові спортивні майданчики для баскетболу, футболу та скейту. 

У травні розпочнуть роботи на вул. Винниченка (сквер «На валах»), де мають реконструювати плошу, яка є нині та облаштувати баскетбольний майданчик із трибунами, велопаркінгом, шаховими столами та додатковими тренажерами.

«Сам майданчик буде зі спеціальним полівініловим покриттям. Масштабні серйозні змагання там не проведеш, але вуличні, шкільні можна. Вхід на територію буде вільний. Тільки вирішимо до котрої години він працюватиме», — розповів Ігор Самотій.

Поблизу баскетбольного майданчика має з’явитися й скейт-парк, де облаштують нові дерев’яні конструкції та спортивні тренажери. Територію обладнають світлом на сонячних батареях. 

Повністю завершити оновлення обох майданчиків планують до вересня цього року, а відкрити, за словами Ігора Самотія, — на день фізичної культури і спорту, який відзначають у другу суботу вересня. Кошти на обидва проекти виділи з бюджету розвитку. Скейт-майданчик отримав 1,5 млн гривень, а на баскетбольний виділили 2,8 млн гривень.

Третій мультифункціональний майданчик має з’явитися на вул. Марка Вовчка, 3. На нього виділили 2,3 млн гривень. Там облаштують футбольний та баскетбольний майданчики з поліуретановим покриттям, встановлять вуличні тренажери та майданчик для воркауту. Початок робіт також запланували на травень.

Нагадаємо, ремонт спортивних майданчиків на Винниченка біля Порохової вежі анонсували ще торік восени. Тоді у бюджеті розвитку на ремонт запланували 2,9 млн гривень. Однак, у межах Громадського бюджету, там почали облаштування простору для гри у петанк. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: