У Львові пейнтболісти стріляли фарбою

23 серпня 23:02
Переглядів: 276
пейнтбол

У суботу, 23 серпня, у Брюховицькому лісі влаштували пейнтбольні змагання, під час яких близько півсотні львів’ян різного віку стріляли фарбою зі спеціальної зброї.

Організатор атракції Ігор розповів: «У магазин зброї поміщається 200 кульок. Їх виготовляють із желатину, а всередині — харчова фарба. Стріляє така зброя на стисненому повітрі. Тому аби вберегтись від кулі, потрібно одягати спецодяг та окуляри, адже кулька розвиває швидкість до 90 м / с».

Усі учасники розділились на групи по 5 людей, після чого побігли ховатися у лісі. За правилами, перемагає команда, яка перша знешкодить усіх супротивників. Якщо в учасника вцілила кулька, він піднімав руку, вигукував : «Я — вбитий», а тоді вирушав у так звану «зону мертвих». Там перестрілка не велася. Учасники, які програли, чекали на завершення поєдинку.

До забави долучалися і чоловіки, і жінки. Були навіть сімейні команди. Учасники іноді так захоплювалися розвагою, що вистрілювали всі набої і не встигали поповнювати магазин. Тоді намагалися відібрати зброю у ворога врукопаш. Пейнтболісти зазначили, що під час гри краще активно рухатися, а не переховуватися у засідці.

«Не підпускайте ворога надто близько, інакше станеться така халепа,як зі мною», розповів один з учасників забави Тарас, продемонструвававши чималий синець від желатинової кулі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: