У Львові після тривалої перерви відбувся турнір із панкратіону

07 грудня 21:15
Переглядів: 301
панкратіон

У Львові відбувся відкритий Кубок міста із панкратіону. Турнір із бойовим духом зібрав понад сотню атлетів. Востаннє змагання із цього спорту в нашому місті відбувалися 7 років тому.

Учасники могли випробувати себе у двох розділах панкратіону: греплінгу та ММА. Чемпіон світу із фрі-файту львів`янин Віктор Кійко свій шлях на турнірі завершив першим місцем у греплінгу. Найвиснажливішим був фінальний поєдинок.

«Я знаю свого суперника, ми з ним тренуємося в одному клубі. Він фахівець по больових прийомах на ногу. І тому я побудував свою стратегію так, щоб не попастися на ті больові. Я старався його проконтролювати, провести всю сутичку і виграти по балах. Це була моя стратегія, і мені вдалося її виконати», ‒ розповів спортсмен.

Учасник змагань Артем Бесараб із Хмельницького посів третє місце у греплінгу. І вирішив піти далі: перевірити, на що здатен у фул-контакті. У першому бою перемога була за ним. Хлопець зазначив: «Суперник був для мене дуже цінним, тому що він перший для мене. І це все досвід. На Кубку хочу відкрити щось нове, проявити себе, показати собі, що я щось можу».

Наступного року організатори сподіваються побачити на Кубку Львова більшу кількість учасників. А ще навесні хочуть зібрати майстерних і дужих на обласній першості із панкратіону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: