У Львові професіонали грали у вуличний хокей проти військових, журналістів та чиновників

03 липня 20:13
Переглядів: 255
хокей

У День Канади на площі Ринок у Львові просто неба точилися баталії із вуличного хокею. Окрім професійних хокеїстів, за ключки у товариських зустрічах бралися військові, поліцейські, журналісти і чиновники.

В одній із дуелей зустрілися українські військові із команди «Invictus» і хокеїсти з «Україночки». І хоча більше забили «Нескорені», рахунок у дуелях не був важливим. Його тут і не фіксували. Гравець команди «Invictus» Павло Лозюк каже: «Ми зустрілися, пограли, отримали задоволення та й все. Більше нічого не треба!».

Підсиленням для хлопців став канадський легіонер-паралімпієць Біл Бріджес. Він зізнається: «Ці хлопці так важко працювали. Я так пишаюся бути в команді «Ігор Нескорених». Ці люди захищають країну, захищають наш світ, роблять його кращим. Пишаюся бути з ними».

Атлетки «Україночки», які мірялися силами із військовими, кажуть: грали, аби надихнути побільше жінок зайнятися хокеєм.

Далі на арену вийшли медійники проти гостей із Канади. Журналістам непогано вдавалося доводити, що вони вміють не лише писати про спорт. Допомагав їм у цьому професійний хокеїст – форвард «Галицьких левів» Роман Кізло. Запевняє: «Ну, хлопці в такій непоганій формі. Загалом досить непогано грали».

Спортивне свято просто неба Посольство Канади в Україні зініціювало вже вдруге. Минулоріч хокейні протистояння відбувалися в Києві. Традицію хочуть продовжити. Але наступного року, ймовірно, в іншому українському місті, аби розширювати спортивні кордони.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: