У Львові проведуть безкоштовний майстер-клас з самозахисту для жінок та дівчат

25 вересня 14:33
Переглядів: 221
Самозахист

За підтримки управління молоді, сім'ї та спорту міста Львова, громадська організація «Самобутня Школа Асгарда» проведе безкоштовний майстер-клас з самооборони для жінок та дівчат.

Метою цього заходу є залучення мешканців міста до занять фізичною культурою та спортом, а також прагнення навчити жінок бути впевненими у собі та зуміти постояти за себе у будь-якій критичній ситуації.

Організатори запрошують усіх охочих жінок та дівчат на безкоштовне заняття, яке відбудеться 4 жовтня на вул. Тютюнників, 49, з 12.00 год. до 13.00 год.

Під час заняття кожна з учасниць зможе опанувати базові прийоми самозахисту, такі як звільнення від захвату нападника ззаду та  спереду, а також, як діяти, коли у вас хочуть викрасти сумочку. Також тренер продемонструє методи самооборони за допомогою допоміжних підручних засобів, таких як парасолька, ключі чи заколки для волосся.

Сьогодні для дівчат та жінок не достатньо просто бути активною та займатись спортом, а виникають ситуації, коли треба бути сильною та зуміти за себе постояти. Унікальністю такого типу тренувань є те, що самі тренування проводить тренер-жінка, що допоможе учасницям подолати певні психологічні бар'єри, які існують на таких тренінгах.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: