У Львові проведуть чемпіонат з гри "Чу-ва-чі"

02 лютого 17:00
Переглядів: 124
Чувачі

У Львові вперше відбудеться чемпіонат з популярної гри «Чу-ва-чі» (або «камінь-ножиці-папір»). Змагання проведуть у арт-центрі, що розташований на території Львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури.

«Наша мета — дізнатись, хто ж чемпіон з «Чу-ва-чі» у Львові. В планах проводити такі змагання періодично»,  розповіли організатори змагання у коментарі ZAXID.NET.

Чемпіонат розпочнеться з жеребкування, де визначать пари суперників у першому раунді. Один раунд триватиме до трьох перемог. Кількість раундів залежатиме від кількості учасників. Фінальний етап чемпіонату складатиметься з гри за перше, друге та третє місця.

Чемпіонат відбудеться 18 лютого у Art Studio Passage, що на вулиці Заводській, 31 (у приміщенні діючого заводу радіоелектронної медичної апаратури). Змагання розпочнуться о 14:00. Вартість участі у чемпіонаті становить 40 грн (втім, як зазначають оргазіатори, якщо учасник зможе виграти у «Чу-ва-чі» в охоронця, вхід коштуватиме 20 грн). Реєстрація учасників триватиме до 17 лютого включно.

Нагадаємо, «Чу-ва-чі» — популярна гра, в яку може грати необмежена кількість учасників. Усі гравці стискають одну руку в кулак, одначасно проговорюють «Чу-ва-чі» та на останньому складі показують рукою один з трьох знаків: камінь, ножиці або папір. Переможця визначають за наступними правилами: ножиці ріжуть папір, папір накриває камінь, камінь ламає ножиці. В різних регіонах України цю гру можуть називати по-різному: «Чу-ва-чі», «Ю-зе-фа», «Цу-е-фа» тощо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: