У Львові проведуть змагання зі змішаних одноборств MMA

14 грудня 22:30
Переглядів: 355
ММА

17 грудня 2016 року в спорткомплекс “Інтерспорт” у м. Львові (вул. Городоцька, 174) відбудеться регіональний турнір зі змішаних одноборств - Кубок Львова ММА «Lemberg Fight Cup».

Змагання проводитимуться серед чоловіків у восьми вагових категоріях: 56 кг; 60 кг; 65,8 кг; 70,3 кг; 77,1 кг; 84 кг; 93 кг; понад 93 кг.

За попередніми заявками участь підтвердило 195 спортсменів з шести областей України: Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Київської, Волинської, Тернопільської.

Призери та переможці змагань будуть відзначені дипломами, медалями, кубками та пам’ятними призами.

Розклад змагань (17.12.2016):

09.00-10.00 – зважування;

10.30 - урочисте відкриття;

10.40 - початок поєдинків;

19.00 - урочисте закриття та нагородження переможців.

ДОВІДКОВО:

Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) - вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.

Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, дзюдзюцу тощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які в своїй більшості походять із країн Сходу, змішані бойові мистецтва не несуть в собі духовного або релігійного навантаження, віддаючи перевагу спортивно-прикладному аспекту.

Уніфіковані і ефективні змішані бойові мистецтва стають дедалі популярнішими в сучасному світі. Особливу популярність мають відкриті змагання з MMA - бої змішаного стилю, чи «бої без правил». Найпопулярнішими серед регулярних змагань є - Абсолютний бійцівський чемпіонат, Чемпіонат Strikeforce, Бійцівський чемпіонат PRIDE (до розвалу у 2007 році), Бійцівський чемпіонат RINGS (до розвалу у 2002 році) та інші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: