У Львові пройде Чемпіонат України з бойового гопака

24 квітня 13:15
Переглядів: 263
рукопашу гопак

За підтримки управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, з нагоди 30-ї річниці заснування школи бойового гопака з 25 по 26 квітня 2015 року у нашому місті пройде 22-й Чемпіонат України з бойового гопака, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Змагання будуть проходити у чотирьох дисциплінах: «Однотан», «Тан-двобій», «Забава», «Борня». Участь у чемпіонаті візьмуть спортсмени-гопаківці з Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської, Рівненської, Київської, Вінницької, Черкаської, Одеської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Під час урочистого відкриття Чемпіонату до учасників з вітальними слова і настановами звернуться гопаківці-учасники АТО.

22-й Чемпіонат України з бойового гопака пройде в спортивному комплексі (корпус №22) НУ «Львівська Політехніка» на вул. У.Самчука, 14. Організатором змагань виступає Міжнародна федерація бойового гопака.

Довідка

Бойовий гопак як вид спорту заснований (відтворений на основі елементів традиційного козацького бою) у м. Львові в 1985 році. Сьогодні бойовий гопак розвивається в таких країнах як: США, Канада, Португалія, Італія, Англія, Польща та Латвія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: