У Львові радитимуться про Євробаскет - 2015

17 грудня 13:21
Переглядів: 244
Євробаскет

Сьогодні у Львові відбудеться нарада за участі керівництва міста та області, головною темою якої стане проведення Євробаскету - 2015. На нараді обговорять стан розвитку баскетболу в області та  підготовку інвестиційного проекту з будівництва багатофункціональної концертно-спортивної арени у м. Львові.

Про будівництво багатофункціональної концертно-спортивної арени у м. Львові розповість генеральний директор баскетбольного клубу  «Політехніка-Галичина» Погостинський Кирило.

Нагадаємо, що з метою підготовки до участі України у конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу Національним університетом «львівська Політехніка» на ділянці площею 1,6 га, яка належить університету, розроблено технічну концепцію для структурного проектування багатофункціонального модульного спортивного комплексу на 6 500 - 7 000 місць. Згідно розроблених проектних пропозицій загальна вартість будівництва становить 286,2 млн. грн., орієнтовний термін будівництва – 2-3 роки. Спорудження цього комплексу може бути належною базою для проведення Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу у відповідності з міжнародними стандартами.

 

 

 Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: