У Львові розпочався Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї

25 жовтня 11:30
Переглядів: 707
Кульова стрільба

На  навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у місті Львів з 21 по 27 жовтня 2015 року відбувається Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї, в якому приймає участь понад 200 учасників з 17-ти областей.

Рекордним результатом у командному заліку відзначилась жіноча трійка львів`янок у складі змс Леськів Лесі, мсмк Галкіної Тетяни та змс Кальниш Наталії у вправі ГП-4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м.). Тепер командний рекорд України у цій вправі становить - 1244,8 очка. В особистому протистоянні відзначилась змс Леськів Леся, яка виборола бронзову нагороду чемпіонату з результатом - 183,9 очка. Серед чоловіків, у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м.), також лідерами стали львів`яни мсмк Царьков Олег, мсмк Галкін Олександр та мсмк Мельник Дмитро з сумою 1870,3 очка, недотягнувши до рекорду України - 0,5 очка. У фінальній стрільбі, після 16-го пострілу у Галкіна О. та Куліша С. з Черкащини, були рівні результати. За правилами змагань призначається додатковий постріл, який надавав можливість подальшої боротьби за бронзу. Наш Сашко відзначився максимальним пострілом - 10,9 очка та з результатом фіналу - 183,2 очка став бронзовим призером в особистому заліку.

Далі, до боротьби долучаються чоловіки та жінки у стрільби з пістолету. Нагадуємо, що ці змагання є першим етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї (22-28 лютого 2016 року, м. Гьор, Угорщина) де будуть розіграні останні олімпійські ліцензії на Олімпійські Ігри-2016р.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: