У Львові стартувала національна першість зі стрибків у воду

08 липня 20:16
Переглядів: 306
Стрибки у воду

У Львові стартував чемпіонат України зі стрибків у воду серед дітей 10-11 років. Старти зібрали майже сотню юних спортсменів. Це представники 8 команд. Львівський бассейн – єдиний в Україні під відкритим небом, де проводять такі старти.

Починаються стрибки зовсім не з басейну, а з гімнастичного залу. Перед тим як потрапити у басейн, спортсмени складають сім нормативів. Зокрема, стрибають у довжину та на батуті, підтягуються, сідають на шпагат.

Наполегливі та тривалі тренування у залі допомагають учасникам згодом адаптовуватися до роботи у басейні. Продемонстровані результати будуть враховувати у підсумку. Учасник чемпіонату України Дмитро Мовчан зазначив: «Ці перевороти в залі допомагають робити входи, всякі бланжі».

Врешті спортсмени можуть розправити крила, підкорюючи трампліни. Дівчатка не долають кваліфікації. А одразу змагаються у фінальному раунді. Висота – один метр. Учасниця чемпіонату України Марта Змий розповідає: «Щоб добре вийшов стрибок, треба зробити наскок на трамплін. Мені завжди каже тренер, що, якщо буде наскок, то буде й стрибок».

Змагання триватимуть до неділі, 9 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: