У Львові стартував міжнародний тенісний турнір ITF Lion Cup – 2018

07 липня 22:26
Переглядів: 840
теніс

З 7 по 14 липня на відкритих тенісних кортах Палацу спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) у Львові відбудеться міжнародний юнацький тенісний турнір у віковій категорії до 18 років (зі світовими рейтинговими очками) серії ITF – Lion Cup – 2018, на який заявились учасники з 22 країн світу.

В цьому турнірі візьмуть участь кращі тенісисти України та Львівщини. Цей вагомий міжнародний тенісний турнір третьої світової категорії відбудеться у Львові уже вдесяте.

Відбіркові кваліфікаційні ігри (за чотири місця серед 32-ох учасників за вихід в основну сітку турніру серед юнаків та дівчат) розпочнуться з 7 та 8 липня. Початок кваліфікаційного турніру – 10:00. Основний турнір (по 32 учасники у юнаків та дівчат) розпочнеться у понеділок, 9 липня, о 10:00.

Львівщину на ITF Lion Cup – 2018 представлятимуть Святослав Ільницький, Нестор Лопушинський, Тарас Івасишин, Яків Сергієнко, Даниїл Янсон, Данило Шевчук, Аліна Цюрпалевич, Анна Мартемянова, Анна Гінка, Марія Подураєва, Ірина Тристан, Анастасія Запаринюк, Анастасія Скорупська та Анастасія Якубечко.

Престижний міжнародний тенісний турнір триватиме у Львові до суботи, 14 липня. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: