У Львові стартував міжнародний турнір "Футбол без наркотиків"

21 серпня 17:48
Переглядів: 186
300х300

У Львові стартував 15-й Європейський турнір «футбол без наркотиків», який триватиме у нашому місті до 25 серпня.

Організовує захід – Федерація Терапевтичних Спільнот Європи та ЛМГО центр «Дорога». Торік аналогічні змагання відбулися у Іспанії. Тепер, після Євро-2012, місцем проведення турніру організатори обрали львів. Зокрема, участь у футбольному турнірі приймає шість команд. Дві з них українські. Решта – європейські: з Німеччини, Австрії та Угорщини. Усі вони представляють реабілітаційні центри, які займаються проблемами наркозалежних. Звідси і назва змагань «Футбол без наркотиків». Основна мета заходу – пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді.

Увага акцентується на проблематиці алкоголізму та наркоманії у сучасному суспільстві. «Це міжнародні змагання. Щороку вони відбуваються у іншому місті. Нарешті підійшла черга до Львова. І це для нас – велика подія. Основне завдання турніру – показати, що здоров’я найбільша цінність. І жодні наркотики чи алкоголь не зрівняються із повноцінним життям», – розповів один з організаторів змагань, представник ЛМГО Центр «Дорога» Павло Горончак. У Львові захід відбувається за сприянням депутата Львівської обласної ради, кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №117 Олега Барана. Він надав транспорт для довезення учасників змагань, котрі зупинилися у Пустомитах. А також допоміг із формування призового фонду турніру. «Питання здоров’я надзвичайно актуальне для нинішньої молоді. Особливо сьогодні, у час, коли тиха епідемія наркоманії набуває все більшого розмаху. Ми бачимо боротьбу з виробництвом і розповсюдження наркотичних речовин – на законодавчому рівні. Однак цього замало. Величезне значення має широка пропаганда здорового способу життя. Тому організація таких футбольних турнірів – несе колосальне позитивне навантаження.

Ми маємо переконати молодь, що здоровим бути не лише корисно, а й модно», – наголосив Олег Баран. Додамо. Футбольні матчі відбуваються на території «Академії футболу», що на вулиці Княгині Ольги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: