У Львові стартував перший етап відбору на "Ігри нескорених"

11 березня 10:58
Переглядів: 111
Ігри Нескорених

У суботу,10 березня, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони у Львові стартували спортивні тестування на участь у міжнародних змаганнях для військових ветеранів «Ігри нескорених». 60 учасників із 13 областей України спробували свої сили у шести видах спорту: веслуванні на тренажерах, велоспорті, легкій атлетиці, стрільбі з лука, плаванні та пауерліфтингу.

Зокрема, в останній секції після старту спортивних тестувань себе проявляли майже десяток тих, хто бажає стати частиною національної збірної «Ігор нескорених». Спочатку розминалися, а вже опісля підіймали штангу.

Дехто одразу ризикнув втримати над собою понад сотню кілограмів. Серед таких – майор прикордонної служби Юрій Козловський. Два роки тому через невідомий предмет, який вибухнув у чоловіка під ногою, довелося ампутувати стопу та звикати до протеза.

«Наразі демонструю скромні результати. Обрав пауерліфтинг, адже тут задіяний пояс верхніх кінцівок, який у мене не постраждав. Тому перебуваю у більш-менш рівних умовах із рештою учасників», – розповів Юрій Козловський.

Поверхом вище учасники спортивних тестувань вправляються із луком та стрілами. Саме через травму ноги військова Інна Грищенко й обрала цей спорт, адже основне навантаження в ньому лягає на руки.

«Я виклалася не на всі 100%, можна було краще. Стрільба з лука – це те, що мені подобається. Люблю зброю, а вона – мене», – каже Інна Грищенко.

Черговий етап спортивних тестувань влаштують наступного тижня в Одесі, а ще через два – у Києві. «Завдяки цьому ми хочемо подивитися на кандидатів, надати їм методичну складову, щоби до відбору у травні вони підійшли на високому рівні», – пояснює головний тренер Національної збірної «Ігор нескорених» Євген Мазур.

12-13 травня травня у Києві відбудуться національні «Ігри нескорених», під час яких визначать п'ятнадцятьох учасників української збірної. Вони впродовж 20-27 жовтня презентуватимуть нашу країну в австралійському Сіднеї.

Нагадаємо, спортивні змагання для тих, хто отримав поранення під час бойових дій, у 2014 році заснував Принц Гаррі. Медалі на «Іграх нескорених» наша національна збірна вперше виборювала минулоріч, отримавши 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: