У Львові стартував престижний міжнародний турнір "Золота осінь 2010"

14 вересня 18:58
Переглядів: 505
Default Image

12-18 вересня у Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» проходять Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2010».  Про це «Галичину спортивну» повідомили у львівській міській раді.

До участі у змаганнях запрошено близько 200 лучників, які представлятимуть збірні команди з шести країн: Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Угорщини, Іспанії та 11 областей України, міста  Києва та АР Крим. Це найстаріше спортивне змагання, яке проводиться впродовж останніх 46 років у Львові під егідою Міжнародної федерації й має високу репутацію у світі.

«Наступного року ми маємо великий ювілей – 80 років від дня заснування федерації стрільби з лука, яку було засновано у приміщенні Львівської міської ради. З того дня минуло багато часу і сьогодні це один з найулюбленіших видів спорту у світі. Я хочу щоб у цей час для всіх спортсменів, які беруть участь у змаганнях, приніс перемогу і задоволення від перебування у одному із найкращих міст України. І щоб на майбутнє сьогоднішні спогади стимулювали Вас приїжджати до Львова знову і знову. Великих Вам перемог та сильного духу», – зазначив під час відкриття змагань мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що для Львова змагання зі стрільби з лука є історичною подією,  адже саме тут 4 вересня 1931 року у залі засідань Львівської Ратуші було засновано Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA) і того ж року у Львові провели Перший чемпіонат світу зі стрільби з лука за сучасними правилами. На честь цієї події залу засідань Ратуші прикрашає пам’ятна таблиця, вміщена у часи української незалежності.     

«Власне нинішній турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2010 року і основною метою цих змагань є прагнення Львівщини включити Міжнародний турнір «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань. Підготовка міста до Євро-2012,  розвиток готельної інфраструктури та будівництво доріг європейського рівня створюють усі умови для проведення у місті престижних міжнародних змагань зі стрільби з лука», – переконаний мер Львова Андрій Садовий.


 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: