У Львові стартував турнір зі стрільби з лука, якому понад півстоліття

12 вересня 14:20
Переглядів: 875
Стрільба з лука

У Львові розпочався міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь», який зібрав спортсменів уже 55-й раз поспіль. Уперше ці змагання відбулися у 1964 році на стрільбищі СКА у формі чемпіонату міста. З часом старти змінили прописку (тепер їх проводять на «Динамо») і отримали статус міжнародних змагань.

Цьогоріч «Золота осінь» озброїла понад 200 лучників. Серед них – гості з Білорусі, Польщі, Ізраїлю та Великобританії. Окремо міряються силами кадети. А юніори доводять своє право на перемогу у категорії дорослих.

Учасниця «Золотої осені» Соломія Трапезнікова зізнається: «Я якраз згадувала свої відчуття, коли стріляла ще серед кадетів, як мені тоді було страшно, як я переживала. Сьогодні дивилася на тих молодих спортсменів і розуміла: я також такою була. Але зараз у мене є великий багаж знань, яким я можу користуватися і досягати високих цілей».

У перший день турніру спортсмени перевіряють вміння аж на 4-х дистанціях. Поки що визначають наймайстерніших в особистій першості. Однак ще позмагаються у командному заліку.

Серед учасників – Сергій Шимчак, який представить Україну на Іграх нескорених. Обговорює результати з наставницею. Адже вперше стріляв на 90 метрів. Чоловік розповідає: «Тренер і я задоволені, враховуючи ще й те, що я менше року стріляю. Ці змагання є для мене своєрідним тренуванням. Буде мені легше у Сіднеї. Це суперово, бо я вже тут і з британцями познайомився, і з ізраїльтянами».

Кадети боротимуться до п’ятниці, 14 вересня. А дорослим у суботу, 15 вересня, організують фінал просто неба біля Оперного театру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: