У Львові святкуватимуть День українського футболу

29 квітня 12:54
Переглядів: 288
Default Image

Сьогодні, 29 квітня, у Львові відбудеться святкування з нагоди Дня українського футболу. В рамках цього свята буде проведений турнір серед учасників Чемпіонату дитячо-юнацької ліги львівщини, а також марш учасників змагань, який розпочнеться біля пам’ятника І. Федорову.

Кінцевим пунктом стане площа перед входом до Театру опери і балету ім. С. Крушельницької, де їх зустрінуть і привітають голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо і друг Євро Ігор Кульчицький. Після цього 10 команд зійдуться у футбольних іграх на двох майданчиках: стадіоні «Школярик» і «Трудові резерви».

«Учасниками маршу та змагань будуть 150 дітей 10-річного віку. Метою проведення заходу, крім, звичайно, популяризації українського футболу та здорового способу життя, є підтримка юних футболістів, які тільки починають свою спортивну кар’єру. Маршрут маршу проляже через вул. Руську, пл. Ринок, вул. П. Беринди та по просп. Свободи», - розповіла заступник директора ЛКП Христина Чорненька.

Організаторами заходу є ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012» та Федерація футболу Львівської області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: