У Львові триває чемпіонат України-2018 з кульової стрільби

31 липня 15:20
Переглядів: 938
Кульова стрільба

В приміщенні стрілецького тиру Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» триває головний старт сезону національного рівня майстрів кульової стрільби – чемпіонат України-2018.

Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту та Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Цього року для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул чемпіона України, прибуло 110 атлетів, які представлятимуть збірні команди з 15-ти областей України та м. Києва, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», президент Львівської обласної федерації стрілецького спорту Вадим Климович, представник Міністерства молоді та спорту України, головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Олександр Камінський, перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський, головний суддя змагань Степан Старінський.

Зазначимо, що чемпіонат України є заключним етапом підготовки членів національної збірної команди України для участі в чемпіонаті світу-2018 з кульової стрільби, що відбудеться з 1 по 14 вересня 2018 року в корейському місті Чангвон.

Додамо, що чемпіонат України-2018 з кульової стрільби триватиме у Львові до 2 серпня 2018 року. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: