У Львові українські акробати визначали з-поміж себе наймайстерніших

21 листопада 21:15
Переглядів: 231
Акробати

У Львові завершилася національна першість із акробатики серед юніорів. Іспит на львівських килимах складали атлети в жіночих та змішаних парах. За нагороди боролися понад півтори сотні майстерних і в’юнких учасників.

Акробати міряються силами у 3 вправах. Динамічний номер спортсмени мають вмістити у 2 хвилини. А на балансовий і комбінований мають на 30 секунд більше. Учасники змішаної пари Володимир Голяк і Настя Статюк розповіли: «Були помилки, звісно. Але ми намагалися їх виправити, щоби не було так сильно помітно. Ми намагалися зробити все, що в наших силах, щоб все було ідеально, щоб ми «запалили» цей зал».

Учасники зізнаються: працювати у тандемі дуже непросто. Адже ціна помилки дуже висока. Кожен рух відображається на загальному результаті, а похибка може зруйнувати весь механізм. Тому так важливо розуміти партнера з півпогляду. Вінничанки Даша Іпатова і Діана Гаврилюк згадують, як починали працювати разом 4 роки тому: «Тоді було легше, тому що ми були маленькими. Пізніше в нас з’явилися різні погляди, сварки були. Але зараз все добре, тому що вже злагодженіші, одна одну розуміємо, підтримуємо».

На чемпіонаті України визначають переможців не в окремих вправах, а у багатоборстві. Судді оцінюють артистизм, техніку виконання і складність вправ.

Національний чемпіонат наше місто прийняло уже вдесяте. Цей турнір – один із етапів відбору на юніорський чемпіонат світу, який відбудеться наступного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: