У Львові відбудеться Міжнародний шаховий турнір «Опен-Євро»

24 травня 11:03
Переглядів: 275
chess

В актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12) з 28 травня до 2 червня проходитиме 1-ий Міжнародний шаховий турнір «Опен-Євро».

«Це буде великий шаховий опен, в якому можуть взяти участь шахісти від 4-го розряду до гросмейстера і від 5-ти до 75-ти років. Для кожної категорії передбачені призи, тож очікується боротьба на всіх фронтах. Планується 150-200 учасників. Але наш фестиваль це не тільки два опен-турніри, також планується організація сеансів одночасної гри в центрі міста під час EURO-2012», — розповідає головний організатор, міжнародний гросмейстер з шахів Михайло Козаков.

Відкриття турніру відбудеться 28 травня о 15.30 год. Фестиваль складається з двох шахових турнірів:
• Турнір А — опен-турнір з обрахунком міжнародного та українського рейтингу.
• Турнір В — опен-турнір з обрахунком українського рейтингу.

Загальний призовий фонд фестивалю — 23 000 грн.

Як зазначає Михайло Козаков: «Основні гравці приїдуть з України, але, без сумніву, очікуємо на гравців з Європи. Обов’язково братимуть участь гросмейстери та міжнародні майстри, тож для тих, хто ставить серйозні шахові задачі, буде прекрасна нагода підвищити майстерність, або навіть виконати норму. На відкритті опену планується участь львів'ян, олімпійських чемпіонів, Василя Іванчука та Андрія Волокітіна».

Організатори висловлюють подяку спонсорам та партнерам фестивалю: президенту Львівської обласної шахової федерації, народному депутату Давимуці Степану Антоновичу, віце-президенту Львівської обласної шахової федерації, міжнародному гросмейстеру Адріану Михальчишину, Львівській Міській раді, Банку "Львів", Львівському Національному Університету, Національному Університету "Львівська Політехніка", Львівській обласній раді.

Усі шахісти запрошуються до участі у турнірі. Для гостей буде організовано екскурсію по місту.

За датальною інформацією звертайтесь: Михайло Козаков, тел. 096 453 26 72, chessline@ukr.net.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: