У Львові відбудеться один з етапів чемпіонату України з дріфтингу

19 травня 15:25
Переглядів: 1029
автоспорт

6-7 червня біля стадіону «Арена Львів» відбудеться перший з чотирьох етапів чемпіонату України з дріфтингу – змагань з водіння автомобіля у керованому заносі, повідомили організатори.

Незадовго до відкриття чемпіонату відбудеться традиційний для змагань парад учасників. Цьогоріч потужні дріфт-кари повезуть містом бійців з АТО на знак підтримки українських військових на Сході.

Чемпіонат відбуватиметься у два етапи: 6 червня - тренування та кваліфікаційні заїзди, 7 червня - безпосередньо змагання. Понад 25 кращих пілотів з України і закордону продемонструють майстерність проходження дистанції в дріфтингу та спалять близько сотні покришок.

На відкритті чемпіонату та перед заїздами для глядачів виступатимуть стантрайдери – майстри трюкової їзди на мотоциклах.

Окрім змагань фанати дріфтингу отримають вільний вхід у парк-сервіс, де можна познайомитися, сфотографуватися та взяти автограф у пілотів, роздивитись дріфт-кари, придбати сувеніри, переглянути виставку автотоварів, а також конкурси та розіграші із призами і подарунками. Також глядачі зможуть покататися на «дріфт-таксі».

Довідка. 

6 червня – день тренувань та кваліфікацій з 10-00 до 17-00.

7 червня – день змагань з 11-00 до 18-00.

Організатор – оргкомітет на чолі з головою комітету ФАУ з дріфтингу Андрієм Гальчинським. Судитиме змагання команда професійних суддів Вінницької обласної федерації дрег-рейсінгу та дріфтингу. Чемпіонат проходить під егідою ФАУ, відповідно до офіційних документів Автомобільної Федерації України. За результатами чемпіонату пілотам присвоюються спортивні звання та розряди. Захід відбувається за підтримки Львівської міської ради. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: