У Львові відбудеться відкритий кубок міста з кікбоксингу за версією ВАКО - LVIV OPEN CUP "WAKO"

29 квітня 21:29
Переглядів: 262
Кікбоксинг

Впродовж 5-6 травня у Палаці спорту «Галичина» (вул. Керчинська, 18) відбудеться Відкритий кубок Львова з кікбоксингу за версією ВАКО. Організаторами турніру є Федерація кікбоксингу Львівської області ВАКО за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради.

«Надзвичайно раді тому, що у Львові відбудеться такий спортивний захід, і це буде один з найкращих заходів з кікбоксингу, який коли-небудь проводився в нашому місті. Адже ми знаємо, що федерація ВАКО – це одна з найсерйозніших федерацій, і це єдина федерація з кікбоксингу, яка є представлена у Всесвітніх іграх. Рівень організації та рівень спортсменів, я впевнений, буде на найвищому рівні», - розповів Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР.

Кубок має відкритий характер, куди запрошуються учасники зі всієї України -  клуби, збірні обласні команди та іноземні команди. Метою заходу є сприяння зміцненню здоров'я молоді та формування у них здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та розвиток кікбоксингу і його популяризація в Україні.

«Очікується на самому турнірі і приїзд закордонних команд, і команд зі всієї України. Наш турнір є в національному календарі, тобто на цей турнір спортсмени готувалися заздалегідь, і очікуємо приїзд перших номерів збірних України у всіх вікових категоріях. Очікуємо загалом понад 300 учасників. Я дуже радий, бо це дає заряд розвитку спорту, а саме кікбоксингу», - зазначив Іван Данченко, Президент Федерації кікбоксингу Львівської області ВАКО.

Відкритий кубок Львова з кікбоксингу дасть можливість усім охочим подивитись, що таке кікбоксинг, зрозуміти базові правила та різні розділи кікбоксингу та насолодитись видовищем справжніх поєдинків.

А також в рамках Відкритого кубку Львова з кікбоксингу відбудеться феєричне шоу - «UPLofK (Ukrainian Professional League of Kickboxing (Україна) – DSF Kickboxing Challenge (Польща)» вечір професійного кікбоксингу (Україна – Польща), який проходитиме  в суботу, 5 травня, на тій самій локації. Початок заплановано на 19.00 год.

«Ми запросили сюди спортсменів не тільки з усієї України, а й наших колег з Молдови, з Польщі, з Білорусії. Ми плануємо ці змагання проводити кожного року. Наша програма така: 4 травня приїжджають команди і ми робимо зважування, а 5 травня о 10.00 годині в нас розпочинається турнір, всіх запрошуємо. О 13.00 годині в нас буде офіційне відкриття змагань, а ввечері о 19.00 годині для всіх глядачів буде гала-вечір з професійними поєдинками, вхід для усіх буде вільним, запрошуємо усіх», - зазначила Ольга Павленко, Президент Національної Федерації кікбоксингу ВАКО та UPLofK.

«Мені надзвичайно приємно брати участь, бо український кікбоксинг на високому рівні, він постійно розвивається. Дякую за запрошення», - додав Славомір Дуба (Польща), Президент DSF Kickboxing Challenge.

Загалом у рамках вечору професійного кікбоксингу відбудеться 7 поєдинків за правилами К-1 (3х3) (кікбоксинг) та по одному поєдинку з панкратіону (2х5) та греплінгу (1х5).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: