У Львові відбудуться змагання з бадмінтону

15 березня 19:35
Переглядів: 322
бадмінтон

З метою популяризації бадмінтону, пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля шанувальників бадмінтону 18 березня 2017 року у спортивному залі обласної ДЮСШ (м. Львів, вул. У. Самчука, 8) відбудуться змагання з бадмінтону за програмою ХХVІ обласних комплексних ігор Львівщини.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками. Склад команди:

-   дорослі: 2 чоловіки та 1 жінка (1999 р.н. та старші);

-   ветерани: 2 чоловіки та 1 жінка (1977 р.н. та старші);

-   1 представник.

Приїзд та реєстрація команд 18 березня до 1000 год. (спортивний зал обласної ДЮСШ, м. Львів, вул.У.Самчука, 8).

Засідання мандатної комісії 1000-1100 год.

Урочисте відкриття змагань об 1115 год.

Усі учасники змагань повинні мати відповідне спорядження для бадмінтону (ракетка, волан).

До участі допускаються команди згідно Положення про ХХVІ спортивні ігри Львівщини, Х обласні ігри ветеранів спорту та ІІІ спортивні ігри серед людей з інвалідністю, за наявності відповідних документів. При відсутності іменної заявки (встановленої форми), паспорта (копії паспорта) учасник не допускається до змагань.

Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, Асоціація ветеранів спорту Львівщини, відділення НОК України у Львівській області та федерація бадмінтону Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія, затверджена ЛОЦ ФЗН „Спорт для всіх”.

Команди переможці та призери змагань будуть нагороджені кубками, медалями та грамотами. Спортсмени-переможці та призери змагань - грамотами та медалями.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: