У Львові відбулися спаринги зі спортивного ножового бою

27 жовтня 18:30
Переглядів: 280
ножовий бій

У Львові відбулися спарингові бої зі спортивного ножового бою, де учасників вчили захистити себе і нейтралізувати суперника завдяки зброї і фізичним навичкам.

В Україні спортивний ножовий бій поширився із харківського осередку. А у нашому місті його активно культивують останні півроку. Керівник львівського підрозділу Юрій Кімбірський розповів: «Вже відбулася експертиза Науково-дослідного інституту фізкультури і спорту. Вона показала, що можна визнати ножовий бій видом спорту. За умови, що ним займаються люди не молодші 18 років».

Аби уникнути травм під час контактних сутичок, спортсмен має подбати про захист ‒ шолом, рукавички, бандаж. За укол руки нараховують 1 бал, укол голови – 2 бали. Найбільше пунктів можна заробити за акцентований поріз шиї чи укол в корпус. Можна давати волю і ногам, однак за це балів не отримаєш. Тож рукопашним протистоянням радять не зловживати. Поєдинок триває, доки один із учасників не набере 5 очок. Втрачати ножа не варто, бо за 2 такі помилки припиниш боротьбу.

Учасник спарингів Михайло Ільєнко підкреслює: «У цій справі поєднано все: і кмітливість, і швидкість, і координація рухів. Над чим ми і працюємо на тренуваннях».

Ножовий бій нівелює переваги опонента в зрості, вазі та інших фізичних даних. І вчить, як не розгубитися в екстремальних умовах.

Учасниця Олександра Остапчак розповідає: «Я займаюся самозахистом. І кілька разів спробувала себе у ножовому бою. Здобуті навички допомагають мені розслабитися, зняти напругу. На вулиці вони ніколи не зашкодять. Крім того, розвивають абсолютно все тіло і розум, знімають задишку».

10 листопада як продовження ножового самозахисту проведуть практичний тренінг із володіння японським кастетом ‒ яварою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: