У Львові відбуваються останні цьогоріч змагання чемпіонату України з плавання

24 червня 13:23
Переглядів: 283
Плавання

У Львові триває чемпіонат України з плавання серед юніорів. Із цієї нагоди до міста з`їхалося близько 400 спортсменів із усієї країни, а також гості з Туреччини та Угорщини. За три дні змагань плавці братимуть участь у запливах в 14-ти стилях.

Спортсмени готуються до інтенсивного плавання на 200 метрів. Та для успішного подолання дистанції вдала фізична підготовка не є запорукою успіху.

«Найефективніше — головою думати і дуже добре себе психологічно налаштувати», – пояснив плавець зі Львова Віталій Беднарчук.

У другий день змагань юніори налаштовуються на різні дистанції плавання брасом, на спині, вільним і комплексним стилями, а також у естафетах.

«Програма змагань побудована за олімпійською. Загалом будуть представлені повністю усі 36 видів програми. Спортсмени можуть покращити свої результати. І що цікаво, плавці тут уперше можуть виконати майстра спорту», – розповів головний суддя змагань Віктор Лукіч.

Саме спортивний розряд – мета Дарії Горбачової. Дівчина хотіла стати кандидатом у майстри спорту. І на дистанції у 200 м спортсменка таки досягнула бажаного результату, пропливши відстань за 2 хвилини і 17 секунд.

«Просто я дуже хотіла перейти в училище і мені батьки дозволять, якщо я виконаю кандидата у майстри спорту», – зізналася Дарія Горбачова, плавчиня з Київщини.

Ціль львівської команди: перейти до першої, найсильнішої, групи плавців у загальному рейтингу. Це дозволить збільшити командне представництво на наступних стартах. У цьому львів`янам допомагають не лише рідні стіни, а й рідна вода. Адже більшість суперників не мають можливості тренуватись у відкритому басейні.

«Не зміг покращити свій результат. Погано проплив. Це відкрита вода, у ній важче плисти, напевно, через це. Ми тренуємося у закритих басейнах», – пояснив плавець із Києва Євген Кухтевич.

Остаточні результати за підсумком трьох днів стануть відомі в суботу, 24 червня.

У липні ж визначатимуть найкращих дорослих плавців у Запоріжжі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: