У Львові відбувся чемпіонат України з автослалому

19 липня 19:45
Переглядів: 209
автослалом

Шалена швидкість та шум двигунів – Львів приймав третій етап чемпіонату з автослалому в особисто-командному заліку. За першість змагались найсильніші слаломісти України. Екстремали виконували складні слаломні фігури і не мали права на помилку.

Дуже круті повороти, різноманітні елементи розворотів, елегантний і швидкий об'їзд змійкою фішок, як переднім, так і заднім ходом ‒ ніщо так сильно не заряджає кров адреналіном. Своїми емоціями ділиться учасниця змагань Олена: «Тут можна отримати емоції, отримати драйв, ще більше подружитися з автомобілем».

Крім загальних навичок водіння потрібно максимально чітко відчувати габарити своєї машини, вміти прораховувати траєкторію руху і робити швидкісні розвороти.

Більше про особливість змагань розповів один з перших автослаломістів Сергій Пелешок: «Особливість змагань полягає в тому, щоб водій міг маневрувати, дотримуючись швидкісних режимів на короткій трасі з великою кількістю поворотів».

За підсумками змагань першість серед водіїв передньопривідних авто здобув киянин Максим Шиков. Перемогу у класі автомобілів із заднім приводом святкував львів`янин Олексій Виговський.

Попереду у гонщиків ще два етапи. Перший з них відбудеться у Дніпрі, а переможця автослаломісти визначать у Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: