У Львові відбувся масштабний відкритий Кубок міста із танцювального спорту

10 жовтня 17:34
Переглядів: 155
Спортивні танці

У Львові завершився відкритий Кубок міста із танцювального спорту. Свої вміння на паркеті показували понад 800 пар.

Визначали найкращих у латиноамериканській та стандартній програмах. Усього за декілька хвилин мали показати фрагменти різних танців, миттєво перелаштовуючись на інший настрій. Багато залежить від уміння учасників не лише ладнати із власним тілом, а знаходити спільну мову з партнером.

Станіслав Лукащук і Мілана Козакевич розповідають: «Спершу у нас були проблеми, не могли порозумітися. Але з часом почали розмовляти один з одним, гуляти, все стало добре».

Серед тих, хто відстоював право Львова на відзнаки, ‒ Микола Боднар і Зоряна Самотій. Вони дуже задоволені високою конкуренцією на турнірі. Тут зібралися танцівники аж із 16 країн. Микола зізнається: «Особисто я найбільше задоволений, як ми станцювали джайв. Він мені допомагає найкраще відкритись. Там можна і подуркувати, і з партнеркою позагравати». Натомість Зоряна каже: «По моїх відчуттях найкраще вдалася самба».

Відкритий Кубок Львова привабив танцівників не лише нагодою випробувати себе між сильними суперниками, а й можливістю покращити свій міжнародний рейтинг. Організаторка Ірена Бусь розказала: «Змагання внесені у світову класифікацію. Кожна пара в дорослій категорії і в молоді має можливість піднятися в світовій таблиці рейтингу. А діти змагаються в гран-прі Європейської федерації танцювального спорту».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: