У Львові відбувся майстер-клас від легенди світового тенісу

17 травня 19:12
Переглядів: 329
теніс

Четверта ракетка світу Андрій Медведєв вперше у Львові надихав тих, хто невдовзі прославлятиме Україну на міжнародних турнірах.

Втілити мрію допоміг меценат, член наглядової ради тенісного клубу, президент будівельної корпорації "РІЕЛ" Ростислав Мельник. Дві години Андрій Медведєв, в активі якого перемоги над легендами Вімблдону, вчив майстерності юних львів’ян.

"Пограти в теніс з четвертою ракеткою світу на одному майданчику, напевно, вистроїлась би черга до Австралії з усіх дітей світу, які би цього бажали. Але поки це черга тільки з львівських дітей. І ось це найголовніше", – сказав Президент Федерації тенісу України Сергій Лагур.

Кожен з понад сотні юних спортсменів – найменшим з яких тільки-но виповнилося п’ять – міг помірятися силами з майстром. І декому навіть вдалося забити м’яча Медведєву.

Після насиченого майстер-класу Андрій Медведєв не оминув увагою жодну дитину, потис кожному ручку, підписав усім учасникам сертифікати та погодився зробити сотні селфі.

Я хочу зазначити, що це перший урок тенісу, який я проводжу за довгий час, де дітки так добре грають. Відмінна школа тенісу! Я просто в захопленні. Я впевнений, що в цьому залі є люди, які є майбутньою Збірною України і дорослою, і чоловічою, і жіночою,
– поділився Андрій Медведєв, екс-четверта ракетка світу.

У Львові відродженням тенісу займається Благодійний фонд Ростислава Мельника. Особливу увагу засновник фонду приділяє розвитку дитячого тенісу.

"У Львові ще такого не було. Наступний майстер-клас буде на дитячому турнірі до десятирічних у липні місяці. Приїде ще раз Андрій Медведєв. Можливо, ще двох-трьох підшукаємо, щоб дітям було цікаво", – розповів засновник і президент компанії "РІЕЛ" Ростислав Мельник.

Майстер-клас від зірки українського тенісу Андрія Медведєва став для юних львів’ян справжнім святом та надихнув їх на майбутні перемоги в спортивних турнірах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: