У Львові відбувся перший Кубок України з хортингу в розділі "нокдаун"

28 листопада 21:20
Переглядів: 185
хортинг

У Львові у вихідні відбулися перші національні змагання з хортингу у розділі «нокдаун». На килим вийшли представники різних вікових категорій – від 6-річних хлопчаків до дорослих атлетів. Усього – більше сотні спортсменів.

Хортинг – національне єдиноборство, назване на честь острова, де розташовувалась Запорізька Січ. Це молодий вид спорту, офіційно визнаний менше десятиліття тому. А розділ «нокдаун» взагалі виник лише два роки тому. Головний суддя змагань Володимир Роханський розповів: «Головний розділ хортингу – двобій, де дозволені техніка боротьби та ударна техніка. Але дуже часто спортсмени переключаються тільки на боротьбу. І от був створений окремий розділ, щоби підтягнути ударну техніку учасників».

Однак заборонені прямі удари в коліна і пах. Також не можна вражати противника руками в голову. Учасник Кубка України Роман Семикоз поділився враженнями від поєдинку: «Суперник був непростий, мені було трохи складно проти нього битися. Ну, але я все одно переміг. Я його просто бив по животу».

Хортинг не лише вчить, як відлупцювати опонента. Це бойове мистецтво включає в себе систему самовдосконалення особистості, фізичне гартування тіла і духовне виховання, а також – повагу до традицій. А ще молодих спортсменів вчать, як долати страх, бо хоробрість тут заохочують. Учасник змагань Ігор Шевчук зізнався: «Перед боєм завжди думаю тільки про перемогу. Вірю в неї».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: