У Львові відбувся відкритий Кубок міста із регбі серед дітей, жінок і чоловіків

14 серпня 20:35
Переглядів: 205
регбі ж

У місті відбувся уже третій за ліком Кубок Львова із регбі. Екзаменували суперників дитячі, чоловічі та жіночі команди. Цьогоріч львівський турнір став ще й важливим етапом підготовки до Кубка України.

Спортсмени мірялися силами в олімпійській версії -- регбі-7. Віце-президент обласної федерації регбі Северин Шкільник підкреслив: «Тут дуже швидкі ігри, тайм 7 хвилин триває. Глядачі отримують дуже багато задоволення, бо постійно бачать на полі якусь боротьбу».

На турнірі сходилися у дуелі львівський «Сокіл» та одеський «Наутілус». На Кубку Львова «пернаті» отримали серйозне підсилення – двох гравців із Нової Зеландії – Боба Танні і Ніка Томпсона. Вони два тижні тренували українських дітей у регбійному таборі.

Новозеландські легіонери одразу показали клас. Стрімкий рейд у виконанні Боббі, м’яч опинився у Ніккі, той виконав занесення і приніс перші 5 пунктів «Соколу». Упродовж стартового тайму боротьба здебільшого точилася на половині поля одеситів. Львів’яни повністю домінували і пішли на перерву за рахунку 35:0. У другому таймі «пернаті» продовжували ловити кураж на полі. А «Наутілус» пішов на дно, так і не заробивши жодного очка.

Гравець «Сокола» Роман Боднар розповів: «Грати разом із новозеландськими колегами – задоволення. Вони показали нам багато нових цікавих «фішок». Провели нам кілька майстер-класів. А на кубку якраз змогли розіграти ці комбінації. А одеситам дорога далася взнаки. До того ж, думаю, вони виставили не найкращий склад. Вони приїхали, мені здається, щоб пограти, обкатати склад, спробувати свої сили».

Далі глядачів чекала безкомпромісна боротьба жіночих команд. У дуелі зійшлися «Левиці» зі Львова та «Маланка» із Мінська. Господарки одразу почали диктувати свої правила. «Диня» раз у раз опинялася у заліковій зоні білорусок. 24:0 – результат першого тайму. Гравчиня «Левиць» Наталя Козачук зазначила: «Наскільки ми знаємо, саме жіноче регбі в Білорусі зараз тільки розвивається. Це для них, по суті, перший літній турнір. Суперниці доволі непогані, але ми виявились сильнішими».

Її колега по команді Мар’яна Мних додала: «Треба було боротися, було багато контакту. Суперниці доволі сильні, моторні, за ними треба дивитись».

Опоненток львівські «хижачки» таки припильнували і поклали на лопатки. 53:0 – підсумок цього поєдинку. Однак львів’янки виявились доволі самокритичними. Регбістка Юлія Гиваль зазначила: «Помилок є багато. Навіть, якщо по цьому матчу судити, то дуже багато було індивідуальної гри. А ми хочемо, щоб все це було командно. Щоб, із одної сторони стягнули, в іншій стороні занесли. А не індивідуально проривались».

Загалом на Кубку Львова свої сили змогли перевірити 18 команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: