У Львові відбирають найкращих "снайперів" на чемпіонат Європи

23 вересня 08:10
Переглядів: 1349
Кульова стрільба

У Львові чемпіонат України з кульової стрільби пам’яті Анатолія Кукси об’єднав майже 300 «снайперів». Змагаються у стрільбі з пневматичних гвинтівок і пістолетів.

Спортсмени змагаються у тирі, в який їх змусила переселитися червнева пожежа на СКА. Простір обмежений, тож демонструвати свої амбіції на перемогу доводиться аж у 4 зміни. Старший тренер збірної України Степан Старінський розповідає: «В нас є 10 електронних установок. І ми найкращих спортсменів попередніх змагань запускаємо туди. Це стимул для учасників. Там цікавіше, бо результати зразу видно на екрані. А ті, хто стріляють по паперових мішенях, мусять чекати, коли судді оголосять результати».

Чемпіонат України проводять у дорослій категорії. Однак на стрільбище виходить чимало юніорів. Чемпіон Європи Олег Царьков жартує: перспективна молодь наступає на п`яти. І пояснює: «Неможливо однаково відпрацювати декілька стартів підряд. Кожні змагання є різними. І оскільки в цій стрільбі враховують навіть десяті частки, то навіть через дуже маленьку помилку результат змінюється».

Національний турнір ‒ це перший етап відбору на чемпіонат континенту. Далі на кульовиків чекають кілька стартів на міжнародній арені. Після чого найкращі отримають перепустки.

Майстер спорту міжнародного класу Святослав Гудзий радить: «Перед початком стрільби не треба думати про цифри. Головне ‒ просто знайти своє місце і думати про роботу».

А постріли у Львові на лінії вогню не вщухатимуть до неділі, 23 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: