У Львові відкрили перший професійний майданчик для гри в петанк

29 квітня 17:20
Переглядів: 253
петанк

У сквері «На валах» біля Порохової вежі відкрили майданчик для гри в петанк. У 2016 році цей проект став одним із переможців громадського бюджету міста.

За словами, членів львівського петанк-клубу «Leopolis» це перший у Львові професійний майданчик для гри в петанк. Поки що завершили будівництво ігрових полів, однак планують звести трибуни і озеленити периметр майданчика. Простір будуть використовувати не лише для гри в петанк, але й для інших видів дозвілля.

На відкриття майданчика прийшло кілька десятків шанувальників гри в петанк. У прем'єрному турнірі позмагалися 10 команд. Серед учасників були обидві львівські команди «Leopolis» і «Зелені леви», а також команда «Чугайстер» - представник села Копачинці з Івано-Франківської області. Саме Копачинці вважають столицею петанку в Україні.

Петанк виник 1907 року в Провансі, на півдні Франції. Сьогодні французи визнають його своїм національним захопленням. Грають в петанк на вкритому гравієм майданчику. Кожен гравець повинен стояти на місці і кидати металеві кулі якнайближче до маленької дерев'яної кульки - так званого, кошонета. У Львові перший турнір з петанку відбувся у 2012 році.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: