У Львові відкрили поле із штучним покриттям (фото)

22 листопада 09:15
Переглядів: 774
Карпати

Після відкриття трьох верхніх натуральних полів ФК «Карпати» продовжив роботу над тим, аби учні клубної школи мали всі умови для тренування не лише влітку, але й взимку. Справа в тому, що натуральні поля у холодні місяці відпочиватимуть, тому діти зможуть займатися на двох штучних газонах, що знаходяться біля стадіону «Україна». Про це Інформаційному центру розповів керівник «Карпати МЕГАзон» Юрій Костюк. 

«Проблема полягала в тому, що ми запланували зробити поле зі штучним покриттям на місці болота і трясовини – території біля кас з боку вулиці Стуса. Також нам вдалося не чіпати жодного дерева з паркової зони. Поле робили близько трьох місяців. Воно на два метри довше і на два ширше, аніж те, що розташоване біля службового входу на стадіон. Проте, коли заходиш на нове поле, воно здається набагато більшим, аніж так звана «коробка» – каже Юрій Костюк.

«Добре, що ми встигли зробити поле до зими. Тепер дітям буде де тренуватися. Більше того, ми маємо намір обладнати це поле роздягальнями та душовими для наших школярів, а для їхніх батьків, які відвідують тренування, поставити ряд лавок».

«Порівняно з іншими полями, я вважаю, що нове – найкраще. Там і розмір більший, і освітлення якісніше. До того ж, попередній досвід показав, що одного входу недостатньо, адже взимку треба буде виносити сніг. Для цього ми облаштували ще два виходи» – підсумував Юрій Костюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: