У Львові відкрили сучасний тир ФСТ "Динамо"

14 грудня 16:38
Переглядів: 994
Кульова стрільба

У Львові відбулося відкриття нового приміщення стрілецького тиру Фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” обладнаного згідно європейських вимог. Про це повідомив ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Його площа становить1 478 кв. м., в ньому розміщуються три 25-метрові стрілецькі зони на 18 стрілецьких місць, а також 24 стрілецькі місця для пневматичних вправ, бокси для зберігання зброї, ремонтна майстерня, методичний кабінет та інші приміщення для занять спортсменів.

Одночасно в тирі можуть займатися понад 50 осіб, яким надаватимуться консультації кваліфікованими фахівцями.

Тир забезпечений всіма спеціалізованими обладнаннями для стрільби з пневматичної зброї.

12 грудня в урочистому відкритті нового приміщення стрілецького тируна вулиці Яневій у Львові прийняли участь голова ФСТ „Динамо”України Віктор Корж, начальник ГУМВС України у Львівській області, головаФСТ „Динамо” у Львівській області генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк, голова Львівської ОДА Олег Сало, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Михайло Цимбалюк та інші посадові особи.

„Мені приємно, що збудований такий стрілецький тир, перший, сучасний тир, який був збудований за часи Незалежності України. Тут будуть займатись і спортсмени, і діти, і всі бажаючі. На даний момент, багато людей вже виявило бажання тренуватися в цьому закладі», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Сало.

«Було достатньо скептиків, які не вірили в реалізацію цього проекту. Але ФСТ „Динамо” запевнило громаду Львівщини, що тир буде збудований, і його збудували, і в цьому також велика заслуга президії ФСТ „Динамо”, голови олімпійського комітету...», - зазначив начальник Головного управління МВС України у Львівській області, голова Львівської обласної організації ФСТ „Динамо” Олександр Рудяк.

Він також відмітив, що стрілецький тир був збудований українськими будівельниками за підтримки ГУ МВС України у Львівській області.

Також очільник обласної міліції розповів, що з наступного року чиновники будуть брати під свою опіку споруди у Львові, які перебувають у неналежному стані.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: