У Львові випускники 1987-го року випуску спортінтернату відзначили ювілей

20 липня 18:55
Переглядів: 337
карпати

Наприкінці минулого тижня у Львівському державному училищі фізичної культури було гамірно. До Львова завітали випускники тодішнього спортінтернату, які святкували 30-ту річницю з моменту випуску. Покоління уродженців 1969-1970 років видалося доволі плідним і чимало вихованців видатних тренерів Лева Броварського та Ярослава Луцишина досягли значних успіхів у футболі. На превеликий жаль, обох наставників давно немає з нами (захід відвідала дружина Ярослава Григоровича).

Серед ювілярів – кілька карпатівців. Зокрема Анатолій Мущинка, автор першого голу в чемпіонатах України, завітав до Львова разом із дружиною Наталією, яка, до речі, також є випускницею спортінтернату за спеціальністю «спортивна гімнастика». Уродженець Закарпаття значну частину футбольної кар’єри провів у Німеччині. Нещодавно Анатолій повернувся на Батьківщину і оселився у Мукачево. 

Ігор Ядлось і тепер живе у Німеччині, однак періодично навідується до рідного Львова. Доля відвела йому у «Карпатах» зразка кінця 90-их лише один матч, однак його серце – також зелено-біле. Олег Бенько, Михайло Кенійз та Юрій Шулятицький наприкінці минулого століття теж одягали карпатівську футболку, а тепер з радістю повернулися у almamater, щоб згадати безтурботну юність. 

На жаль, зустрітися із товаришами не зумів ще один відомий «лев» – Юрій Мокрицький, про якого багато згадували на зібранні. До речі, одним з ініціаторів цього заходу став відомий воротар Володимир Васютик, який зараз працює у тренерському штабі молодіжної команди «Карпат».

Зрештою, Львівський спортінтернат подарував футболу багатьох хороших гравців, які тішили не лише вболівальників «Карпат». Володимира Воротеляка знають у Чорткові та Дрогобичі, Олександр Порицький – легенда хмельницького футболу, Валерій Лахмай не один рік був гравцем івано-франківського «Прикарпаття», Ігор Козуб, Ігор Задворний та Богдан Антонів виступали за тернопільську «Ниву», а Іван Шанта, як гравець і тренер знаний на Закарпатті. Серйозних успіхів у суддівстві досягнув Орест Шмигельський. З радістю прибули на зустріч Іван Фігун, Ярослав Лема, Орест Бублик, Юрій Костик, Віктор Пивоваров, Віктор Скоков, Любомир Янків і Валерій Остапчук.

Особливо приємно хлопцям було побачити виховательок, які три десятки років тому замінили хлопцям батьків. Ярослава Григорівна Чорнейко і Стефанія Тимофіївна Станкович згадували минуле, багато посміхалися і раділи зустрічі з випускниками. Звичайно, не обійшлося і без футбольного матчу, який запам’ятався не лише голами, а й жартами та усмішками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: