У Львові визначать чоловіків з найсильнішим ударом

22 жовтня 07:30
Переглядів: 544
Удар

«У чому сила, брате?» - вже завтра це з’ясують найдужчі чоловіки Львова. Саме у цьому славному місті вперше в Україні проведуть турнір по СИЛІ УДАРУ.  Відкритий чемпіонат Львова відбудеться 23 жовтня о 19:00 у нічному клубі «THE GAS STATION» (вул.Джерельна, 20).

Кожен із представників сильної половини людства, напевно, хоч раз, та все ж спокусився на атракціон, що вимірює силу удару. Це ж так по-чоловічому – з’ясувати, хто найсильніший. А тепер, можливо, декого засмучу: вимірювання сили на таких конструкціях дає далеко не достовірні дані. Тож прийдіть до Романа Гуца, який чекатиме вас у «THE GAS STATION» і він визначить правдиву силу вашого удару. Саме з ініціативи цього львів’янина, директора фірми «Спорт тур» відбудеться турнір.

Бажаючі взяти участь можуть записатись за тел.: 098-154-48-27.

Зважування та остаточна реєстрація – 23 жовтня о 17:00. Не забудьте прихопити документ, що посвідчує вашу особу та вік (паспорт, водійські права, студентський квиток тощо).

Чоловіків з найсильнішим ударом визначатимуть у трьох  номінаціях:

  • удар рукою класичним стилем (удар по силоміру проводиться передньою частиною кулака);
  • удар рукою вільним стилем (бийте, як завгодно – долонею, передпліччям і т.д. – хто на що гаразд);
  • удар ногою.

Змагатися можна як в одній, так і в усіх трьох номінаціях. Вагові категорії у кожній номінації: до 70-ти кг, до 90 кг, понад 90 кг.

П’ять спроб матимуть учасники, щоби продемонструвати свій найсильніший удар. Зрозуміло, зарахують найкращу спробу. А битимуть по спеціальному силоміру, що з вигляду нагадує боксерський мішок. Сила удару фіксується в абсолютній величині (кгс – кілограм-сила).

До участі допускають чоловіків, віком від 18-ти років. Запрошують усіх охочих. По-перше, чемпіонат абсолютно безкоштовний, що на руку і бізнесменам, і студентам. По-друге, відкритий, а це означає, що позмагатися зможуть не лише львів’яни, а й мешканці районів Львівської області та інших міст. Жодної ролі не матиме і спортивний статус – силу удару зможуть виміряти як чинні, так і колишні спортсмени - чи то боксер, чи шахіст. Організатори впевнені, що участь у чемпіонаті приймуть представники різних видів спорту. Такі змагання мають потенціал об’єднувати атлетів багатьох популярних видів спорту – до того ж, не лише бійцівських, а й таких, як волейбол, водне поло, плавання, гандбол та ін. Та найголовніше те, що навіть звичайних перехожих, які відчувають, що можуть належно вдарити, запрошуються у «THE GAS STATION». Не бійтесь кинути виклик тим же спортсменам! Відкрию вам маленьку таємницю… Цілком імовірно, що може статися таке – переможе якраз не спортсмен. Такі турніри проводили вже в інших країнах, і саме там виявили - деякі атлети бійцівських видів спорту, навіть дуже серйозного рівня атлети, ударну міць мали, делікатно кажучи, не надто…

Переможці та призери чемпіонату у кожній ваговій категорії на знак своєї суперсили отримають медалі, «ударні» сертифікати та почесті. Ще й цінні подарунки на додачу. І це ще не все… У кожній номінації, окрім переможців у вагових категоріях, визначать АБСОЛЮТНОГО чемпіона. Кращі у своїх вагах зійдуться на дуелі. Дуелянти матимуть три удари, показники яких будуть плюсуватимуть. Переможе учасник із найбільшою сумою. Абсолютного чемпіона нагородять кубком.

Із метою уникнення травматизму обов’язковим для учасників стане тейпування рук – бинтування кистей. Так що не забудьте прихопити зі собою еластичні бинти. Правильному тейпуванню учасників навчать безпосередньо перед початком змагань.

Організатори обіцяють справжнє спортивне свято. Серед запрошених гостей очікують і VIP-персон - керівників міста, очільників спорту у Львові й області, провідних тренерів та спортсменів.

Тож вечір п’ятниці у місті Львові проведімо драйвово, круто та УДАРНО! Хто знає, можливо, саме ви станете найсильнішим чоловіком Львова. Прийдіть та перевірте це! Вдарте!

Підготувала Наталія Васьо (за матеріалами всеукраїнської спортивної газети «Спортивка» №127)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: