У Львові визначатимуть найсильнішого серед студентів!

22 січня 22:22
Переглядів: 951
ліга стронгмену

19 лютого в Event-Hall «Кіно» (пр. Чорновола, 2) відбудуться богатирські ігри, де визначатимуть найсильнішого серед вихованців Львівської Політехніки, а вже за 3 місяці у фіналі зійдуться найсильніші студенти всіх ВУЗів Львова за звання найсильнішого студента нашого міста. 

Протягом весни поетапно визначатимуться найсильніші студенти найбільших «вишів» нашого міста у двох вагових категоріях – до 90 кг та 90 кг +. 19 лютого о 21.00 в Event-Hall «Кіно» (пр. Чорновола, 2) відбудеться перший етап щойно створеної студентської ліги стронгмену, яка є частиною всеукраїнської федерації стронгменів України з почесним президентом Василем Вірастюком.

Спробувати свої сили на турнірі зможе кожен охочий у 5-ти класичних для богатирського спорту вправ, після виконання яких і визначаться переможці:

  1. Log-Lift або підйом колоди вагою 70/90 кг
  2. Yok або «коромисло» вагою 200/270 кг на 30 м
  3. Dead-Lift або тяга з підлоги 150/170 кг
  4. Tire Flip або кантування покришки вагою 360 кг
  5. Konan Circle або коло Конана – 220 кг на відстань

«Наше місто завжди було, є і буде сильним духом. То чому не показати, що

львівські хлопці мають неабияку фізичну силу теж. В професійній лізі стронгмену є достатня кількість змагань протягом року, але звичайні люди не завжди мають нагоду спробувати, а, може, і обрати цей спорт для себе », - каже двократний чемпіон світу зі стронгмену, головний суддя турніру Володимир Рекша.

«Богатирський спорт виховує справжніх чоловіків. Дуже важливо, щоб сьогодні молоді парубки вміли показати, на що вони здатні і випробувати себе під час роботи з такими вагами, адже в пікових моментах напруження ти розумієш, що здаватися вже просто не можна», - каже координатор проекту, Юрій Огоновський

Наступні два етапи відбудуться 12 березня для студентів НУ ім. Івана Франка та 9 квітня для студентів Університету фізичного виховання та Університету Банківської справи. 

Контактна особа – Юрій Огоновський, тел. 093-000-6-888, YuraShah13@gmail.com

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: