У Львові юні фехтувальники зі всієї України готуються до змагань

23 серпня 18:37
Переглядів: 993
Фехтування

На змагальні доріжки Львова вийшли юні українські фехтувальники. Вони приїхали з різних областей України, для того, щоб провести підготовку до змагань і стати найкращими у мистецтві двобою холодною зброєю.

Театр починається з вішалки, а змагання шпажистів – зі звичайної розминки. Юні спортсмени перед виходом на доріжку розігрівають м’язи, одягають спеціальну амуніцію та перевіряють готовність своєї холодної зброї. Саме так розпочинається підготовка майбутніх чемпіонів.

Заслужений тренер України з фехтування Зоряна Семеряк розповідає: «Ці збори проводимо для того, щоб діти плавно ввійшли в сезон, бо в них вже у вересні будуть перші змагання. Тут власне зосереджені фехтувальники віком від 8 до 11 років, які змагаються на дитячій зброї».

Для того, щоб розпочати поєдинок, мушкетери повинні одягнути свої обладунки. Після того фехтувальники підключають їх до спеціальної електричної схеми, яка і зараховує точні влучання.

Попри свій юний вік, деякі спортсмени займаються фехтуванням понад чотири роки і за цей час встигли освоїти основи роботи з холодною зброєю. Фехтувальник Артем Мельник ділиться секретами успішного поєдинку: «Потрібно завжди зберігати спокій і робити те, що добре вмієш. Саме тоді можна досягти перемоги і стати найкращим».

Попереду у спортсменів ще декілька днів підготовки, після чого вони поїдуть помірятися силами з фехтувальниками усієї країни до Дніпра, де відбудеться один з десяти етапів дитячої ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: