У Львові запрацювала перша в Україні академія боксу

04 вересня 12:08
Переглядів: 186
Котельник

З початком навчального року у Львові запрацювала перша в Україні академія боксу імені Андрія Котельника. Унікальний заклад створений не просто навчати боксерського ремесла. Його мета – виховати олімпійського чемпіона.

Основу новоствореної академії становитимуть молоді боксери. Найперспективніші з них матимуть змогу удосконалити вміння і боротися за нагороди під керівництвом досвідчених наставників. Боксер Іван Панасюк каже: «Мені подобається тут займатися, тому що тут багато можливостей та цікавих вправ».

Академія відрізнятиметься від боксерських клубів та шкіл тим, що вступити до неї зможуть тільки спортсмени, які вже досягли певних висот – переможці турнірів та чемпіонатів. Засновник академії Андрій Котельник розповідає: «Тут тренуються студенти училища фізичної культури і ті люди, що показали високий результат на змаганнях».

Навчання проводять у сучасному спортзалі. Його основа – два ринги, на яких молоді майстри шкіряної рукавиці можуть удосконалювати свої вміння. Загалом тут одночасно можуть тренуватися до півсотні спортсменів.

Основне завдання закладу – виховати і навчити боксера, який боротиметься за золото олімпіади. Зараз до цієї мети йтимуть понад двадцять студентів першого курсу академії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: