У Львові завершилися фінальні ігри всеукраїнської універсіади з гандболу

09 травня 22:57
Переглядів: 281
гандбол

9 травня 2015 року в ігровому залі спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка визначилися переможці жіночого гандбольного турніру XIIлітньої універсіади України.

Кращими серед восьми команд-фіналістів з Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Миколаївської, Сумської областей виявилися студентки Львівського державного університету фізичної культури. Саме ця команда впевнено здолала гандболісток Миколаївського Національного університету кораблебудування. Бронзові нагороди отримала ще одна студентська команда Львівщини, яку представляли гравці Національного університету «Львівська Політехніка».

На урочистій церемонії закриття змагань медалі кращим студенткам-гандболісткам України вручали представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Іван Захарчук, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, заступника начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих та головний суддя змагань Олександр Балан (Київ).

Варто зауважити, що саме на базі команди ЛДУФК буде сформовано жіночу гандбольну студентську збірну команду України, яка в липні ц.р. представлятиме країну на XXVIII Всесвітніх літніх студентських іграх, що відбудуться в Кванджу (Південна Корея).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити