У Львові завершився чемпіонат області із легкої атлетики

26 січня 17:40
Переглядів: 204
Легка атлетика

У Львові завершився чемпіонат області із легкої атлетики. На турнірі позмагалися більше 250 умільців, які на «ти» із королевою спорту. За нагороди боролися учасники зі Львова, Рівного і Тернополя. Вони бігали, стрибали у висоту та довжину і метали ядро.

Міряються силами учасники у двох вікових категоріях: юніорській та юнацькій.

У бігові на 800 м перемогу здобула рівненчанка Маргарита Салецька. Дівчина розповіла: «Перших два круги я планувала бігти в середньому темпі, а потім пришвидшитися. Спершу було дуже важко, боялася, що не обжену суперниць на старті. І останні 200 метрів були дуже важкі, але першою прибігла».

Завершили чемпіонат області штовханням ядра. Атлетки кажуть: компоненти успіху ‒ це не лише регулярні тренування, а й здоровий сон, який має тривати 9-10 годин. І звісно ж, дуже важливою є відточена техніка. Спортсменка Вікторія Мітюрьова зазначила: «Потрібно, щоб була натяжка на плечі. І якщо ти не будеш працювати ногами, а тільки руками, то нічого не вийде. Тобто має бути взаємодія між руками, ногами і загалом всім тілом».

Через цей турнір спортсмени прокладають собі шлях на чемпіонати, які відбудуться у Сумах. Юнаки та дівчата там позмагаються уже через тиждень. А юніри ‒ через два.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: