У Львові завершився другий етап Кубка України-2018 з стендової стрільби – "Кубок Галичини"

29 квітня 20:37
Переглядів: 172
стендова стрільба

На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі (вул. Єрошенка, 34), завершився другий етап Кубку України-2018 з стендової стрільби – «Кубок Галичини – 2018».

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 72 спортсмени, які представляли дев’ять  областей України та місто Київ, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Переможцем Кубку України на круглому стенді (skeet) став львів’янин Андрій Кобзарук (ЦОП / ШВСМ), випередивши свого суперника у фіналі одесита Олексія Науменка. Третє місце здобув Георгій Іпатов (Київська обл.)

У жінок найвлучнішою виявилась Ірина Маловічко з Одеси, а Вікторія Червякова з Харкова посіла друге місце. На третій позиції також представниця Одеської області Вікторія Мільчева.

Найсильнішим юніором на круглому стенді став Артем Скорецький з Одеси. Друге місце посів Максим Півень (Донецька обл.), а третя позиція в одесита Олександра Дмитрієва.

Переможцем Кубку Галичини на траншейному стенді став Анатолій Кирпичник (Київська обл.), другу позицію обійняв Влад Матвієнко (Київ), а трійку призерів замкнув одесит В’ячеслав Науменко. За крок до п’єдесталу завершив змагання львів’янин Олександр Білько (ШВСМ / ЦОП) – у підсумку він посів четверте місце.

Ще одну нагороду до скарбнички львівської області додав юний Олег Полуліх (ЗСУ / КДЮСШ СКА), здобувши переконливу перемогу над суперниками своєї вікової групи – юніори на траншейному стенді. Його партнер по команді Ростислав Маркевич здобув бронзову нагороду. А друге  місце у представника Київщини – Михайла Органіщука.

У жіночих змаганнях на траншейному стенді перше місце здобула львів’янка Олена Охотська (ШВСМ / ЦОП), на другому місці ще одна юна представниця Львівщини Надія Булгакова (ШВСМ / ЦОП), а на третьому – Юлія Данілова (Київська обл.). Також срібну нагороду у молодшій віковій групі (юніорки) здобула львів’янка Надія Білько. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: