У Львові завершився Кубок міста з художньої гімнастики

26 січня 14:11
Переглядів: 207
художня гімнастика

У Львові завершилися перші змагання грацій у 2018-му році – Кубок міста із художньої гімнастики. На килимі приборкували предмети понад 60 учасниць за програмою кандидатів у майстри спорту і 20 майстрів.

На цьому турнірі відбирали гімнасток на Кубок України. Його на початку лютого прийме Рівне. Боротися за трофеї туди поїдуть 4 львівські команди.

Серед учасниць на килимі змагалася і перший номер юніорської збірної України - Христина Погранична. Попереду у неї – боротьба за ліцензію на юнацьку Олімпіаду. Тож у рідному Львові дівчина відточує майстерність. Спортсменка зазначила: «Зараз мені подобаються види програми з усіма предметами. Стараюся однаково з ними працювати».

Наставниця гімнастки Ірина Руда додала: «Вона має бажання, вона хоче, вона працює. Можливо, навіть наполегливіше, ніж до того. Хоча вона завжди трудиться».

Цьогоріч внесли зміни у правила оцінювання виступів. Відтак усім додалося роботи. Ірина Руда зазначила: «Зміни більше стосуються суддівства. Дещо понизилось, деякі критерії. Деякі елементи змінились. Важче зараз набрати ту кількість балів, яку було можливо набрати попереднього року».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: