У Львові завершився масштабний турнір зі спортивної акробатики

22 грудня 15:31
Переглядів: 256
Акробатика

У Львові завершився масштабний турнір зі спортивної акробатики пам’яті заслуженого тренера України Вадима Чернявого. Виклик суперникам на львівських килимах кидали 300 спортсменів.

Ці змагання сили, майстерності та естетики відбуваються традиційно на порозі нового року. Цьогоріч уже ввосьме.

До перемоги спортивні акробати йдуть у тандемах – парах чи командах. І розуміти одне одного без слів найкраще допомагають спільні сподівання. Учасницz турніру Анастасія Сідюк зізналася: «Я прагну стати чемпіонкою світу». А її партнерка Катерина Коваль додала: «А я хочу стати майстром спорту. І наші мрії нас об’єднають».

Головна суддя змагань Аліна Сениця розповіла: «Цей турнір охоплює всі вікові групи. Наша мета – поєднати і наймолодших, і найтитулованіших. Для того, щоби дітки могли бачити рівень, до якого треба прагнути на тренуваннях і у виступах».

Акробати віком до 11 років демонструють свій хист у двох вправах: статичній і динамічній. У старших – більше завдань. Мають показати себе ще й у третій композиції – на вибір. Судді оцінюють артистизм, техніку виконання і складність виступів. Оцінки за усі вправи додають і виводять загальний показник. Так і визначають найуміліших. Акробати Марія Казмірчук і Артем Качанов зізналися: «Ми тут нервували, але вийшли на килим, і стало легше. Зібрались і все».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: