У Львові завершився міжнародний турнір "Ukraine Open 2017" з флорболу серед дорослих команд

15 червня 10:45
Переглядів: 213
Флорбол

Протягом п’яти днів (07 – 11 червня) 34 команди у (28 чоловічих та 6 жіночих) з різних країн Європи у трьох категоріях: «Women», «Men» та «Men PRO» визначили кращих.

У підсумку переможцями «Ukraine Open 2017» стали: Категорія «Men PRO» Переможець латвійська команда «Riga», яка у фіналі була сильнішою за своїх співвітчизників «PrivatBank» 8:4. Категорія «Men» Переможець команда «LUKS Hrubieshow». Польські флорболісти у вирішальному поєдинку перемогли львівський «Лемберг» 6:3.

Категорія «Women» Переможець команда «Goal Diggers». У фіналі дівчата з Латвії перемогли новояворівський «Янтар» 7:1. Бронзові нагороди турніру завоювала команда «СКІФ» (Новий Розділ), яка у фіналі перемогла коломийську «Надію» 3:2. Родзинкою цьогорічних змагань став приїзд до Львова діючих чемпіонів світу: кращого бомбардира Петера Куотилайнена та кращого захисника Кроса Савонена.

Голова Львівської обласної федерації з флорболу Роман Лозинський задоволений тим, на якому рівні були проведені змагання у Львові: «Ми як організатори отримали з десяток повідомлень від різних закордонних команд, в яких були тільки теплі слова і подяки за чудовий турнір! Важко уявити кращу мотивацію продовжувати розвивати цей турнір і надалі.

Це був неймовірний час зустрічей та шалених емоцій від супер ігор на полі. А той факт, що у нас побували і потішили публіку два чемпіони Світу з Фінляндії дає нам віру в те, що меж розвитку цього турніру просто не існує. Потрібні зали, в яких Львів зможе приймати змагання такого рівня. Дякуємо всім, хто допоміг організувати таке свято! Ви всі молодці».

Прес-служба ЛОФФ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: