У Львові завершився VІІІ Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики

23 грудня 10:54
Переглядів: 270
спортивна акробатика

Цими днями в гімнастичних залах спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, в історичному сокільському приміщенні, успішно завершився VІІІ відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Змагання проводилися під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді, сім'ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради; обласної федерації гімнастики, відділення НОК України у Львівській області та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

У цьогорічних змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників за усі роки проведення турніру - 345 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів з 18 міст України, де культивується спортивна акробатика.

На церемонії урочистого відкриття змагань звучали щирі привітання від почесних гостей: начальника відділу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляни Штангрет; президента ГО СК ЛДУФК «СКІФ», відповідального за спортивну роботу ЛДУФК ім. Івана Боберського доцента Володимира Левківа; президента обласної федерації гімнастики, Заслуженого тренера України Романа Веклюка; завідувача кафедри гімнастики ЛДУФК ім. Івана Боберського доцента Олега Бубели та ін. Літературно-мистецьку спортивну виставу подарували учасникам змагань також і Святий Миколай з благословеннями, побажаннями та молитвою, «Театр спорту», СК «Ніка», театр «Мета» ЛДУФК з професійними виступами спортсменів та акторів:

Особливістю цього турніру є те, у ньому традиційно беруть участь і юні талановиті діти, котрі роблять перші кроки у великому спорті, і досвідчені, титуловані акробати. Відтак змагання відбувалися серед представників 11 кваліфікаційних груп: за програмою юнацьких та дорослих спортивних розрядів, серед кандидатів у майстри спорту та вікових груп: 11-16, 12-18, 13-19 років і дорослих.

При цьому усі учасники отримали медалі за участь, солодкі подарунки та м’які іграшки, які завжди викликають неабияке задоволення у юних спортсменів. Переможці та призери нагороджувались дипломами, медалями, м’якими іграшками, сувенірами від НОК України та солодощами. Подарунки і подяки за підготовку команд та участь у турнірі отримали й усі 63 тренери.

Зрештою, всі, хто зголосилися приїхати на ці змагання, спортсмени, їхні тренери, батьки та рідні, за чотири дні, проведені у Львові, окрім змагань, встигли відвідати музеї, храми, екскурсійні тури старовинним містом, Львівську Оперу.

Кращими у Всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики пам’яті ЗТУ О.Чернявого 2016 року виявилися:

За програмою ІІІ юнацького розряду:

Серед жіночих пар – Міроненко Христина - Гаврилуца Анастасія; Яценко Єфросинія – Яценко Катерина (м. Білгород Дністровський, Одеська область),

Серед чоловічих пар – Конофольський Сергій - Якімчук Владислав (м.Березівка, Одеська область).

Серед змішаних пар – Юшак Максим - Свистак Христина (Волинська область),

Серед чоловічих груп – Стеців Вячеслав - Іванов Максим - Білецький Володимир - Білецький Богдан (Львівська область),

Серед жіночих груп – Боркова Діана - Гуржи Ліза - Шамайда Евеліна (Волинська область).

За програмою ІІ юнацького розряду:

Серед жіночих пар – Маніла Аліна - Вдовиченко Анна (Волинська область),

Серед чоловічих пар – Колодій Матвєй -Спориш Іван (м.Березівка, Одеська область),

Серед змішаних пар – Шрамко Маргарита - Шрамко Філіп - Сколодзієвський Данило (Львівська область),

Серед жіночих груп – Герасімова Софія - Степанченко Альона - Урдя Неллі (м. Білгород Дністровський, Одеська область),

Серед чоловічих груп - Шепелинський Сергій - Станіславський Максим - Марчук Ілля - Шляхтенко Олександр (м. Київ).

За програмою І юнацького розряду:

Серед жіночих пар – Чумаченко Ксенія - Безнесюк Діана (м.Білгород Дністровський, Одеська область),

Серед чоловічих пар – Гула Максим - Іваник Богдан (м.Дрогобич, Львівська область),

Серед змішаних пар – Адаменко Ганна - Токарчук Вадим (Одеська область),

Серед жіночих груп – Терлецька Наталя - Лебіщак Жанна - Дякович Марта (м.Дрогобич, Львівська область).

За програмою ІІІ розряду:

Серед жіночих пар – Синькова Ганна - Синькова Віка (м.Київ),

Серед жіночих груп – Гриценко Еліна - Дорош Поліна - Фоміна Владислава (Сумська область).

За програмою І розряду:

Серед жіночих пар – Вакуленко Катерина - Калюка Олена (м. Покров, Дніпровська область),

Серед чоловічих пар – Липчак Філіп - Ваколюк Михайло (м. Київ),

Серед змішаних пар – Заульський Спартак - Забутна Аріна (м. Покров, Дніпровська область),

Серед жіночих груп – Сахарук Дарія - Бірюкова Олександра - Олексієнко Аліна (Волинська область),

Серед чоловічих груп – Строган Максим - Орищак Тарас - Стеців Назар - Стеців Ростислав (м.Дрогобич, Львівська область).

За програмою кандидатів у майстри спорту України:

Серед жіночих пар –  Єрофєєва Валерія - Зеленська Катерина (Харківська область),

Серед чоловічих пар – Писарєв Владислав - Ліпкан Артем (м. Київ),

Серед змішаних пар – Романюк Антон - Писарєва Марія (м. Київ),

Серед жіночих груп – Кривак Ангеліна - Рой Марія - Грушко Діана - (Вінницька область),

Серед чоловічих груп - Лісогубенко Ілля - Качанов Артем - Лобусов Дмитро - Собко Єгор (м. Київ).

У віковій групі 8-14 років:

Серед жіночих пар – Ткаченко Анна - Пекарюк Дар'я (м. Білгород Дністровський, Одеська область),

Серед чоловічих пар – Боцуляк Влад - Онишко Михайло (м. Березівка, Одеська область),

Серед жіночих груп – Завідонська Яна - Нечепуренко Вероніка - Бухан Софія (м.Білгород Дністровський, Одеська область).

У віковій групі 11-16 років:

 Серед жіночих пар – Куделя Вікторія - Поспелко Марія (м.Білгород Дністровський, Одеська область),

Серед змішаних пар – Сіземова Анна - Липчак Роман (м. Київ),

 Серед жіночих груп – Біда Анастасія - Колосова Мирослава - Утьомова Анастасія (Вінницька область).

У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар – Юхимюк Ірина - Сліпчук Єва (Волинська область),

Серед чоловічих пар – Пишкович Богдан - Сокол Дмитро (м. Борислав, Львівська область),

Серед змішаних пар – Науменко Лідія - Шадурський Олексій (м.Березівка, Одеська область),

Серед жіночих груп – Помяновська Дарина - Мальчук Олександра - Куніцка Вікторія (Волинська область).

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Табачинська Олександра - Пилип'як Юлія (м.Дрогобич, Львівська область),

Серед чоловічих пар – Дребот Олег - Дребот Віталій (Львівська область),

Серед змішаних пар – Лось Марія - Кузеренко Владислав (м. Київ),

Серед жіночих груп – Звіздун Руслана - Панасюк Богдана - Демура Вікторія (Кам'янське, Дніпровська область).

У віковій групі «Дорослі»:

Серед жіночих пар – Назімова Ірина – Габелок Вероніка (Одеська область),

Серед чоловічих пар – Олійник Андрій - Лопатін Денис (Львівська область),

Серед змішаних пар – Коверко Яна – Дурняк Ігор (Львівська область),

Серед жіночих груп – Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна (Львівська область).

Спортивні результати членів збірної команди Львівщини:

Серед жіночих пар (ІІІ юн.) – Кушта Анастасія – Муленікс Клер (м.Львів, «Галеон», тренер Кокоть І.В.) – 2 місце.

Серед жіночих груп (ІІІ юн.) – Сенів Вікторія – Нанівська Мар’яна – Хамандяк Валерія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) –2 місце.

– Стойко Вероніка – Жукова Настя – Рачинська Вероніка (м. Львів, ДЮСШ №5, тренери Мігул Г.Л., Бойко А.М.) – 3 місце.

Серед чоловічих груп (ІІІ юн.) – Стеців В’ячеслав – Іванов Максим – Білецький Володимир – Білецький Богдан (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) –  1 місце.

- Кожея Остап – Петрина Ігор – Стах Брій – Секретар Дем’ян (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Кокоть І., Соромотіна В.) – 2 місце.

Серед змішаних пар (ІІ юн.) – Шрамко Маргарита – Шрамко Філіп (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Мігул Г.Л., Бойко А.М.) – 1 місце.

Серед жіночих пар (І юн.) - Вонс Анастасія – Мікульська Аліна (м.Дрогобич, ДЮСШ ім.І.Боберського, тренер Чепелюк А.) – 3 місце.

Серед чоловічих пар (І юн.) – Гула Максим – Іваник Богдан (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце.

Серед жіночих груп (І юн.) – Терлецька Наталія – Лебіщак Жанна – Дякович Марта (м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Вихованець Г., Чепелюк А.) – 1 місце.

Серед чоловічих груп (І юн.) – Строганов Максим – Орищак Тарас – Стеців Назар – Стеців Ростислав (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце.

Серед жіночих пар (1 р.-д)Герцан Вікторія – Кісіль Цвітана (м.Борислав, ДЮСШ, тренер Асланіді С.) – 6 місце.

Серед жіночих груп (І р.-д) – Заліско Софія – Смага Ірина – Мазур Олена (м. Львів, ДЮСШ №5, тренери:  Мігул Г.Л., Гребенюк С.Ю.) – 4 місце.

Серед жіночих груп (8-14 років) – Лазарович Ярина – Даців Марія – Гівчак Ірина (м.Дрогобич, ДЮСШ, тренер Вихованець Г.) – 2 місце.

Савчин Лідія – Левицька Настя – Левицька Марта (м.Дрогобич, ДЮСШ  ім. І. Боберського, тренер Чепелюк А.) – 4 місце.

Серед жіночих пар (11-16 років) – Кравчук Анжела – Баран Настя (м.Борислав, ДЮСШ, тренер Асланіді С.) – 9 місце.

Серед жіночих груп (КМС) – Семенович Анастасія – Соболєва Вікторія – Онищенко Божена (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Вагіла Т.) – 2 місце.

Серед чоловічих пар (12-18 років) - Пишкович Богдан – Сокол Дмитро (м. Борислав, ДЮСШ, тренери Чопик Г., Асланіді С.) – 1 місце.

Серед змішаних пар (12-18 років) - Агурцова Анна – Лаврик Назар (м.Борислав, ДЮСШ, тренери Чопик Г., Асланіді С.) – 3 місце.

Серед чоловічих груп (12-18 років) - Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (м. Борислав, ДЮСШ тренери: Чопик Г., Асланіді С.) – 1 місце.

Серед чоловічих пар (13-19 років) - Дребот Олег – Дребот Віталій (м.Львів, ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б.В., Репіна Т.Ф.) – 1 місце.

Серед жіночих пар (13-19 років) - Табачинська Олександра – Пилип'як Юлія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.) – 1 місце.

-  Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана (м. Львів, ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б.В., Репіна Т.) – 2 місце.

Серед чоловічих пар (дорослі) Олійник Андрій - Лопатін Денис (м. Львів СК "СКІФ" тренери: Сениця А., Сениця М.) - 1 місце

Серед змішаних пар (дорослі ) - Дурняк Ігор - Коверко Яна (м. Львів, ДЮСШ «Галеон» СК "СКІФ", тренери: Сениця А., Сениця М.) - 1 місце.

Серед жіночих груп (дорослі) Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна (м. Львів, СК "СКІФ", тренери: Сениця А., Сениця М.) – 1 місце.

Довідка:

Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: